Till innehåll på sidan

Kontakt

Har du frågor, vill ge feedback eller nå oss för övriga ärenden?

Ansvarig

Sofie Sandvik (föräldraledig)

+46 721 42 96 00

Sofie.sandvik@regionsormland.se

Koordinator

Kattarina Lundborg

+46 706 45 37 34

kattarina.lundborg@regionsormland.se

Utbildningsansvarig

Petter Danielsson

+46 73 568 44 12

petter.danielsson@regionsormland.se

Digital strategi

Emelie Fågelstedt

+46 730 68 54 52

emelie@fagelstedt.com

Digitaliseringskoordinator

Johan Isacsson

+46 70-665 50 36

johan.isacsson@regionsormland.se

Strateg mot innovation och högskoleutbildning

Paula Nolander

+46 70-522 12 96

paula.nolander@regionsormland.se

Faktureringsadress

Alla fakturor till Modda Sörmland går till Region Sörmland via e-faktura.

Namn: Region Sörmland

Adress: Box 529, 631 07 Eskilstuna

Organisationsnummer: 232100-0032

Peppol id: 0007:2321000032

Sve-meddelanden: GLN 7340127700029 alt. SE2321000032

Adress:

Region Sörmland

Forsgränd 6

611 32 Nyköping

Kontaktuppgifter:

Måndag-fredag kl 9.00-16.00.

Övrig tid maila oss.